NETGEAR lanceert 2 GSM starter kits met gratis Fiber modules!

NETGEAR introduceert 2 nieuwe starter kits, namelijk de GSM7224SK en de GSM7248SK. Deze switches zijn Gigabit Managed en uitgerust met 24 of 48 poorten.

De GSM7224SK bevat 1x de GSM7224-200 Managed Switch en 2x gratis de AGM731F Gigabit Fiber Multimode 1000SX SFP Module.


  • High-speed, Layer 2+ fully managed Gigabit switching with industry-standard CLI interface

  • 24-port Gigabit with 4-SFP for fiber uplinks
Static Routing enables inter-VLAN routing for faster network and effective bandwidth management
  • Enhanced L2/L3/L4 security and traffic management features
Included: 2 free Gigabit, 1000SX LC fiber SFP modules AGM731F

 

De GSM7248SK bevat 1x de GSM7248-200 Managed Switch en 2x gratis de AGM731F Gigabit Fiber Multimode 1000SX SFP Module.

  • High-speed, Layer 2+ fully managed Gigabit switching with industry-standard CLI interface
48-port Gigabit with 4-SFP for fiber uplinks
  • Static Routing enables inter-VLAN routing for faster network and effective bandwidth management
Enhanced L2/L3/L4 security and traffic management features
  • Included: 2 free Gigabit, 1000SX LC fiber SFP modules AGM731F

 

 

 

 

ArtikelnummerOmschrijvingWebshop
GSM7224SK-200EUS 24-port ProSafe Gigabit L2+2 FREE GB mod Webshop
GSM7248SK-200EUS 48-port ProSafe Gigabit L2+2 FREE GB mod Webshop
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen