Welke SFP Module/Accessories bij Netgear Switches

Hieronder vindt u de uitleg over welke SFP module u nodig heeft bij welke Netgear Switch. Om hier gemakkelijk informatie over te verzamelen kunt u altijd terecht bij Netgear zelf, Netgear heeft hiervoor een site gemaakt: https://www.netgear.com/business/products/switches/modules-accessories/default.aspx
Ook vindt u op deze site welke Accessories er geschikt zijn voor uw Model Netgear Switch.

 

 

Er zijn 2 soorten SFP modules die in ieder Full Managed, Smart en JGS524F Switch compatible zijn. 

SFP Module: 
Single Mode Long Reach : AGM732F
Multi Mode Short Reach :  AGM731F

Onderstaande Serie's vallen onder bovenstaande switches:
- M4100
- M4200
- M4300
- M5300
- M7100
- M7300
- M6100
- Smart Switches

Bovenstaande 2 SFP Modules adviseren wij in de meeste gevallen voor bovenstaande Switches. Wilt u uitgebreide informatie of een andere SFP Module gebruiken, adviseren we je om de Netgear link die hierboven aangegeven staat te bezoeken. Mocht u er alsnog niet uitkomen of extra informatie nodig hebben kunt u altijd contact op nemen met onze Support.  

 

 

Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen